FAQ

Jak nejlépe zjistím svou velikost prstenu?

Velikost prstenu

 

Je možné prsten zvětšit/zmenšit?

Většina mých šperků jsou originály a jsou jen jednou. Úprava velikosti u prstenů je často komplikovaná a problematická. Často jsem schopna prsten o 1-2 velikosti zvětšit, zmenšení lze jen výjimečně. Zvětšení i zmenšení prstenu je zpoplatněno a nacenění je individuální, může se u každého kusu lišit. Obecně se úprava velikosti pohybuje mezi 200-500 Kč. 

 

Můžu si na výrobu šperku dodat vlastní materiál (stříbro nebo zlato)?

Jsem zastáncem recyklace starého a ráda bych vám tuto službu nabídla, ale vzhledem ke komplikovanosti recyklace nepřijímám pro výrobu vámi donesené drahé kovy.

 

Můžu si dodat svůj vlastní kámen pro výrobu šperku?

Vaše kameny pro vás často mívají velkou citovou hodnotu, kterou vám nejsem schopna v případě porušení kamene nahradit. Po delší době jsem dospěla k rozhodnutí, že nebudu pracovat s drahými kameny, které si sama nevyberu.

 

Pracujete i na zakázku? Můžu si vytvořit svůj vlastní návrh šperku, který mi zpracujete?

Nejsem klenotník pracující na zakázku. Mé šperky vznikají intuitivním procesem a nedokážu tvořit podle předlohy, která vznikla v jiné mysli. Pokud se vám ale u mě líbí nějaký typ šperku a chtěli byste ho s jiným drahým kamenem, neváhejte se mi ozvat, domluvíme se.

 

Nabízíte i dárkový certifikát?

Ano, nabízím dárkové certifikáty v hodnotě 1000,-, 2000,-, 3000,-, 4000,-, 5000,- a 10000,-. Pro jejich zakoupení mě prosím kontaktujte na e-mailu.

 

Je možné šperk vrátit?

Každý šperk je ručně dělaný originál v mém ateliéru. Může se mírně lišit od vyobrazené fotografie (týká se hlavně šperků s kameny). Chci, abyste byli s mými šperky spokojeni, pokud si je z nějakého důvodu nebude chtít nechat, ozvěte se mi, domluvíme se na řešení. 

U zakázek na míru (velikost prstenu dělaná pro vás), nelze šperk vrátit.